lach

Een glimlach geeft kracht

Afdeling De Glimlach is er voor iedereen die leeft met MS, maar ook voor hun familie, mantelzorgers en andere betrokkenen. Onze vereniging gelooft dat een glimlach – hoe klein ook – kracht geeft. Daarom creëren we een warme, toegankelijke gemeenschap waar mensen elkaar begrijpen, ondersteunen en inspireren. 

Bij De Glimlach staat de mens centraal en niet de ziekte. Samen bouwen we aan momenten van plezier, begrip en vertrouwen. Want zelfs op moeilijke dagen kan een glimlach een verschil maken. 

De Glimlach

Een voorproefje van onze activiteiten

  • Jaarlijkse hoogtepunten: Pannenkoekenslag, paasfeest, wandeling, BBQ, kerstfeest en een vakantie aan zee.
  • Maandelijkse ontmoetingen
    • Elke vierde donderdag van de maand in Zaal Koninklijke Fanfare De Trouwe Vrienden (Mijlstraat 108b in Duffel).
    • Boeiende sprekers, leuke spelletjes en vooral veel hartelijke babbels.
    • Van maart, april, mei, juni, juli, augustus, september, telkens van 14u00 - 17u00
    • Van oktober, november, december, januari, februari, telkens van 13u30 - 16u30
  • Ondersteuning & verbondenheid: Twee keer per jaar organiseren we een praatnamiddag voor personen met MS, soms met een maatschappelijk werker of casemanager. Daarnaast is er een praatgroep voor partners en naasten, vier keer per jaar in Mechelen.
  • Samen genieten van cultuur: Af en toe trekken we eropuit naar een muziekevent of een cultureel centrum. 

Zin gekregen om ons te ontmoeten? Stuur een berichtje naar chris.van.eynde@ms-vlaanderen.be of via 0476 35 57 81. 

Komende activiteiten bij De Glimlach

Flyer afdeling De Glimlach.pdf

Flyer afdeling De Glimlach

Volg ons op sociale media

Volg ons op sociale media voor meer informatie.

Vrijwilliger aan jouw zijde

MS draag je niet alleen. We geloven we in de kracht van nabijheid en lotgenotencontact. Personen met MS staan er niet alleen voor. Dankzij onze vrijwilligers zijn we er écht — met tijd, aandacht en leuke activiteiten.

Ontdek wat we voor jou kunnen doen!

Wil je zelf vrijwilliger worden?

Wil je je vrije tijd inzetten voor een ander en iets betekenen voor personen met MS? Lees dan verder op onze pagina 'Word vrijwilliger' en ontdek hoe jij het verschil kan maken.

Ik wil vrijwilliger worden