Tien jaar geleden kreeg Peters broer de diagnose MS. Sindsdien ziet Peter van dichtbij welke impact deze onvoorspelbare aandoening heeft op het leven van mensen met MS en hun omgeving. Daarom verbindt hij zijn sportieve prestatie aan een doel dat hem nauw aan het hart ligt: MS-Liga Vlaanderen.
Met zijn deelname zamelt Peter fondsen in voor MS-Liga Vlaanderen. Dankzij acties zoals deze kunnen we mensen met MS en hun naasten blijven informeren, ondersteunen en met elkaar verbinden. Elke gift helpt ons om het verschil te maken voor iedereen die dagelijks met MS leeft.
We zijn Peter ontzettend dankbaar voor zijn engagement en wensen hem alle succes toe tijdens deze bijzondere uitdaging.
Steun jij Peter? Met jouw gift geef je hem niet alleen een extra duwtje in de rug, maar steun je ook de werking van MS-Liga Vlaanderen. Samen maken we het verschil voor mensen met MS.